פרופיל החברה מוצרים תקנים קריירה צרו קשר English

פרופיל החברה

עליונות טכנולוגית

בראש פעילותה של האמה ניצבת מחלקת תכנון ופיתוח, המשלבת בין חזון שאפתני, יצירתיות, שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם וצוות מומחים מוביל. התוצאה הינה דינמיות מתמדת, המאפשרת להאמה לספק ללקוחותיה את המוצרים המתקדמים והחדישים בעולם. לראיה - שני מוצרי הדגל של החברה הינם פרי פיתוחה הבלעדי: משפחת מוצרי ™FDI בתחום הטקסטיל, ומשפחת מוצרי ™Snowhite בתחום הבידוד.

בכל מקום, בכל זמן

לקוחות האמה בכל רחבי העולם, נהנים מגישה ישירה למוצריה ומאספקה מהירה, בזכות חלוקת הייצור בין שני מוקדים עולמיים – ישראל וסין. ערכי השירות הקפדניים של האמה נשמרים בכל מקום, באמצעות רשת בינלאומית של סוכנים ונציגים, אשר הוכשרו על ידי החברה. כדי להבטיח שהייצור והשירות יעמדו בסטנדרטים הבלתי מתפשרים של האמה, מפקחת הנהלת החברה, השוכנת בישראל, באופן אישי על הפעילות בכל נקודה בעולם.

צומת מרכזי

מיקומה האסטרטגי יוצא הדופן של ישראל בכל הנוגע לשילוח עולמי, מאפשר ללקוחותיה להנות מהסכמי סחר בינלאומיים. כיום, נהנית החברה משלושה סוגים מרכזיים של הסכמי סחר:

  • הסכמי סחר ייחודיים עם ארצות הברית ואירופה, הפוטרים את לקוחות האמה באזורים אלה מתשלום מכס ומהגבלה באמצעות קווטות.
  • הסכם QIZ (ישראל-מצרים-ארצות הברית), המאפשר רכישת חומרי גלם על ידי יצרני טקסטיל מובילים במצרים, אשר מייצאים למותגים אמריקנים מובילים.
  • הסכם סחר בין מדינות דרום אמריקה, ישראל וארצות הברית, המעניק למוצרים מתוצרת ישראל הכרה כמרכיב לשם פטור מכס ביצוא לארצות הברית.

יצירתיות בהתאמה אישית

עיקרון הפעולה המנחה את האמה, הינו התאמת פתרונות ספציפית לכל לקוח, בהתאם למכלול הגורמים הייחודיים לו: אופי הפעילות, מטרת המוצר, הציפיות ממנו וכן הלאה. בזכות גישה יצירתית ורעננה זו, צברה האמה מוניטין של חברה רבגונית המספקת מענה נרחב, חדשני ויוצא דופן לדרישות המשתנות של שווקי הטקסטיל והבידוד הבינלאומיים - תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ועל איכות חסרת פשרות.

מצא את המוצרים

אנא בחר את מפרטי המוצר מהאפשרויות למטה

אדריכלים

האמה מציעה מגוון כלים לאדריכלים ולמתכננים

מעצבים

אנו עובדים עם מעצבים ויכולים להיענות לכל דרישה