פרופיל החברה מוצרים תקנים קריירה צרו קשר English

בידוד תרמי

אחד האתגרים הגדולים ביותר של ענף הבנייה נוגע להתמודדות עם פערי טמפ' בין האקלים החיצוני ופנים המבנה. מצד אחד, יש להעניק למבנה עוצמה ויציבות לאורך שנים, ומצד שני חשוב להתקין בו מבעוד מועד אמצעי בקרה. למשל, חסמי קרינה מבודדים אשר מסייעים בשמירה על טמפ' נוחה ונעימה. במילים מקצועיות– נוחות תרמית.

כיום, ביותר ויותר מבנים בישראל מקפידים על רמה גבוהה של בידוד תרמי למניעת מעבר של אנרגיית חום באופן בלתי מבוקר. בדיוק כמו בגד כותנה על הגוף, גם מבנים זקוקים לבגדים אשר בדרך כלל עשויים מפוליאסטר ואלומיניום.

חברת האמה, העוסקת בשיווק וייצור מוצרים מתקדמים של בידוד אקוסטי ותרמי, צברה לעצמה שם ומוניטין בארץ ובעולם. לקוחותיה, המתפרשים בכל קצוות תבל, נהנים ממוצרים המהווים תו תקן לאיכות ופיתוח פורץ דרך. האמה מפתחת ומשווקת מוצרי בידוד תרמי ואקוסטי עשויים משילוב מדויק של פוליאסטר ואלומיניום. בין מוצריה של החברה, אשר עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר, תוכלו למצוא יריעות ברמות דחיסות שונות המותאמות לצורכי כל לקוח ולקוח.

מוצריה של האמה בתחום הבידוד התרמי הם נעימים למגע, נוחים להתקנה, ומספקים מענה מושלם מבחינת בידוד תרמי, רפלקטיבי ואקוסטי. המוצרים עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה שאינם מסרטנים ואינם מהווים סכנה בריאותית. כמו כן, בשל היותם מיוצרים מ-100% פוליאסטר, מוצריה של האמה אינם גורמים לאלרגיות או גירויים. המוצרים ניתנים למחזור מלא ומציגים עמידות מרשימה מול לחות, פגעי מזג אוויר, מכרסמים, התכווצויות והתפוררויות.

בידוד תרמי ובנייה ירוקה

בידוד תרמי חיוני לצורך שמירה על טמפ' סבירה במבנה. בשל יכולתו לווסת נכונה את הולכת החום בין הבית והחוץ, מדובר באחד הכלים החשובים בענף הבנייה הירוקה. זאת ועוד, בידוד תרמי אפקטיבי מסייע גם לחיסכון משמעותי באנרגיה לצורכי חימום או קירור. סוד קסמו טמון בחומר מבודד אשר ממוקם בין שני חללים, מכיל אוויר רב, עמיד בפני לחות או מכרסמים וקל במשקל.

בחברת האמה, המפתחת קו מוצרים חדשני ופורץ דרך של בידוד תרמי תחת המותג Snowhite, אנו מציגים רמה גבוהה במיוחד של תעשייה ירוקה וקו מוצרים ידידותי לסביבה (מתוך החשיבות הרבה שאנו רואים בעידוד נושא הבנייה הירוקה בארץ ובעולם).

בידוד תרמי נהנה משורה ארוכה של יתרונות:

  1. חיסכון משמעותי באנרגיה, וכפועל יוצא מכך, חיסכון כלכלי.
  2. וויסות הטמפ' בתוך המבנה והחללים השונים שבו.
  3. הפחתה משמעותית של הולכת החום מחלל המבנה החוצה דרך הקירות, התקרה והחלונות.
  4. מענה אפקטיבי לדיירים גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.
  5. תחזוקה מועטה בלבד (בניגוד למשל למערכות מיזוג).

מעבר ליתרונות אשר תוארו לעיל, בידוד תרמי מספק פעמים רבות גם תמורה נוספת בדמות בידוד אקוסטי והפחתת רעידות ותנועה של הקירות והגג. זאת, בין אם מקור הרעש או התנועה מגיע מבחוץ או מבפנים.