פרופיל החברה מוצרים תקנים קריירה צרו קשר English

בידוד אקוסטי

רעש יכול להיות מטרד לא נעים ובעלי בתים רבים אינם מתפשרים על התקנת בידוד אקוסטי. התקנתו של בידוד אקוסטי נועדה לשפר את איכות החיים ולשמור על הפרטיות בתוך ד' אמות הבית. כמו כן, לעיתים, בידוד אקוסטי הוא הכרח ולא מדובר רק באיכות חיים. למשל, התקנת בידוד אקוסטי מאפיינת פעמים רבות מבנים צבאיים, משרדים, אולפני רדיו וטלוויזיה, מקומות בילוי, אולפני הקלטות ועוד. לחצו כאן להמשך הקריאה ↓

בידוד אקוסטי מבוסס על התקנת שכבת בידוד פנימית אשר משמשת לבליעת קולות והפחתת מטרדי רעש. הבידוד יכול להיות מותקן בקירות החיצוניים, בקירות פנימיים, בתקרות ובגג. איכות הבידוד האקוסטי נמדדת בשורה ארוכה של פרמטרים כגון מקדם בליעת קול (NRC), דרגת דחיסות, סוגי החומרים מהם עשוי מערך הבידוד (והאם הם בריאים וידידותיים לסביבה), קלות התקנה, דרישות תחזוקה, עמידה בתקנים וכדומה.

חברת האמה מייצרת, מפתחת ומשווקת מוצרי בידוד אקוסטי אשר עומדים בסטנדרטים המחמירים בעולם. החברה צברה לעצמה שם ומוניטין בתחום, ומוצרי הבידוד האקוסטי של האמה מציגים רמה גבוהה במיוחד של מקדם בליעת קול. זאת, לצורך הבטחת איכות בלתי מתפשרת של בידוד אקוסטי לחללים שונים ועבור צרכים מגוונים.

דרגות שונות של בידוד אקוסטי והתאמה ללקוח

האמה משווקת את מוצריה לטובת בידוד אקוסטי לקירות, בידוד אקוסטי לגגות, בידוד אקוסטי למחיצות ועוד. תודות לאיכותו יוצאת הדופן של הבידוד האקוסטי של האמה, מוצרי החברה משווקים בעשרות מדינות ברחבי תבל. אחד הפרמטרים החשובים ביותר מבחינת טיבו של בידוד אקוסטי הוא התאמה מדויקת לצורכי הלקוח. אי לכך, ובכדי לספק נוחות מרבית, האמה מייצרת ומשווקת מוצרי בידוד אקוסטי כמזרנים לבנים בשלל מידות רוחב ואורך. זאת, לפי דרישת הלקוח וברמת קסטום מייד.

בידוד אקוסטי ידידותי לסביבה ולדיירים

בידוד אקוסטי מספק ללקוח לא רק פתרונות מתקדמים ואיכותיים מבחינת בליעת קול. למשל, בידוד אקוסטי איכותי מרחיב את התמורה בכך שהוא יכול להיות גם בידוד תרמי. בחברת האמה מתמחים בייצור בידוד תרמי-אקוסטי אשר משלב את שתי המשימות הללו תחת קורת גג אחת (תרתי משמע).

בנוסף, המוצרים של האמה הם ידידותיים לסביבה, ניתנים למחזור, ועומדים בכל התקנים הירוקים המחמירים ביותר. מזרני הבידוד האקוסטי של אמה מתאימים לקהל לקוחות רחב המורכב בין השאר ממשפחות עם ילדים ומקומות עבודה. מוצריה של החברה ידועים בהיותם חסרי ריח, לא רעילים, קלים להתקנה, נעימים למגע, חסינים מפני אש ומציגים בטיחות מרשימה. את לוחות הבידוד האקוסטיים של האמה ניתן לרכוש גם אשר הם מגובים ברדיד אלומיניום חד-צדדי או דו-צדדי. השילוב בין האלומיניום לבידוד האקוסטי יוצר תמהיל מנצח של בידוד תרמו-אקוסטי ברמה גבוהה במיוחד.

לחצו כאן לצימצום הטקסט בחזרה ↑